|E hënë, Korrik 24, 2017

Reagon Ariola Xoxe : Berisha shpif, turp. 

aaaa_7068    Tiranë – Sa turp një burrë ne moshën e gjyshit tim gënjen dhe shpife”, shkruan Ariola Xoxa

Bashkëshortja e Erion Veliajt, Ariola, ka shkruar ne FB se “Me ka kapur një neveri e papërshkrueshme për nivelin e shpifjes qe mund te arrije Berisha! Meqë isha ne atë darke, dua te deklaroj publikisht se kurrë, kurrë ne jete Kryeministri Rama nuk ka përdorur ndonjë fjalë fyese ndaj meje, as edhe një herë! Përkundrazi, kam pasur veçse respekt prej tij. Sa turp qe një burrë ne moshën e tim gjyshi gënjen dhe shpif kaq pa cipe! TURP!

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Cozman harron Tunën por ja me kë vajzë kapet (foto)

U diskutua e u stërdiskutua ndarja e çiftit Tuna dhe Cozman. Majde u spekulua se pas ndarjes Tuna ishte shtatëzënë...

Close