|E premte, Janar 19, 2018

Real Madrid kalon në çerekfinale t[ Copa del Rey 

Real Madrid ka barazuar 2:2 me Numancian në kuadër të Copa del Rey, por ka qenë e mjaftueshme për të kaluar në raundin tjetër

Real Madrid ka barazuar 2:2 me Numancian, por ka kaluar në raundin tjetër me rezultat të përgjithshëm 5:2, pasi kishte fituar në ndeshjen e parë 0:3.

Të dy golat për Realin në këtë takim i shënoi Lucas Vazquez, ndërsa për mysafirët i shënoi Guillermo.

Reali kështu bëhet skuadra e pestë që kalon në çerekfinale të Copa del Rey, pas Atletico Madrid, Valencia, Leganes dhe Alaves.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
bledi-mane
Faleminderit Emiljano Shullazi

Nga BLEDI MANE - I...

Close