|E diel, Gusht 20, 2017

Reali kërkojë Guardiolan, ja përgjigja 

Real Madrid kishte tentuar të transferonte trajnerin Pep Guardiola

Trajneri kataluanas, Pep Guardiola kishte refuzuar kalimin në Real Madrid para se të vendoste për Manchester Cityn.

Shoku dhe biografi i Guardiolas, Marti Perarnui ka thënë se Reali kishte tentuar gjatë janarit Guardiolan, para se të vendosnin të merrnin Zinedine Zidane.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kampione botës që s’ka shtëpi të fusë kokën.

Vajza 28 vjeçe nga Tirana, Romela Begaj bashkë me shtangën 113 kg, ngritur më së larti flamurin e Shqipërisë, në...

Close