|E premte, Janar 19, 2018

Reali kërkonë shkëmbim lojtarësh me Liverpooli 

Real Madrid mund të përdor shërbimet e Gareth Bale për të arritur të Mohamed Salah

Egjiptiani, Mohamed Salah është një nga senzacionet më të mëdha të këtij sezoni, ku ka shkëlqyer në të gjitha garat me Liverpoolin.

Kështu ai ka zgjuar interesimin e shumë skuadrave, një ndër to edhe të Real Madrid.

Sipas Don Balon, Reali do të tentojë verën e ardhshme transferimin e Salah, për të cilin si pjesë të marrëveshjes do të ofrojë Gareth Bale.

Uellsiani nuk bind më në Madrid dhe një largim i tij verën e ardhshme është shumë i mundur.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Leje të drejtimit realitet, penalizime e bonuse për drejtuesit.

Tirane - Drejtoria e Përgjithshme...

Close