|E martë, Tetor 24, 2017

Revoltohet Aurela Gaçe, i nderhyjne ne jeten private. 

aurela-gace-dielli-al    Këngëtarja Aurela Gaçe është revoltuar me personat që, duke shfrytëzuar rrjetet sociale, ndërhyjnë në jetën e saj. Nuk e dimë me saktësi se kush është personi që ka shqetësuar Aurelën dhe çfarë ka bërë konkretisht, por nga reagimi i këngëtares kuptuam që ajo është shqetësuar.

Me anë të një mesazhi të fortë në “Instagram”, Aurela ka bërë me dije se i kanë ardhur në majë të hundës fansat që ndërhyjnë në jetën e saj.

Më tej, këngëtarja e revoltuar ka ofenduar njerëzit që menaxhojnë këto llogari. “Dua të shoh vetëm diell. Nëse ti vemje do të shohësh errësirë, largohu vetë nga këtu e hap dritaren e mendjes, mbase të hyn pak rrezja e diellit. Jo për gjë, po të ngroh e të ndriçon edhe fytyrën. E s’ke nevojë as për ‘fotoshop’ pastaj”, ka shkruar Aurela në profilin e saj të “Instagram”-it.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Çifti sex në rrugë pa e prishur terezinë (video)

Adoleshentja vetëm 18 vjeçe Sophie Browne, mbrëmjen e djeshme ishte duke shkuar për në shtëpi ashtu si gjithmonë. Në mes...

Close