|E diel, Qershor 25, 2017

Revoltohet Aurela Gaçe, i nderhyjne ne jeten private. 

aurela-gace-dielli-al    Këngëtarja Aurela Gaçe është revoltuar me personat që, duke shfrytëzuar rrjetet sociale, ndërhyjnë në jetën e saj. Nuk e dimë me saktësi se kush është personi që ka shqetësuar Aurelën dhe çfarë ka bërë konkretisht, por nga reagimi i këngëtares kuptuam që ajo është shqetësuar.

Me anë të një mesazhi të fortë në “Instagram”, Aurela ka bërë me dije se i kanë ardhur në majë të hundës fansat që ndërhyjnë në jetën e saj.

Më tej, këngëtarja e revoltuar ka ofenduar njerëzit që menaxhojnë këto llogari. “Dua të shoh vetëm diell. Nëse ti vemje do të shohësh errësirë, largohu vetë nga këtu e hap dritaren e mendjes, mbase të hyn pak rrezja e diellit. Jo për gjë, po të ngroh e të ndriçon edhe fytyrën. E s’ke nevojë as për ‘fotoshop’ pastaj”, ka shkruar Aurela në profilin e saj të “Instagram”-it.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Grekë e shqiptarë, pjesë e mafies së drogës

Greqi - Disa ditë më parë në ujërat territoriale greke u ndalua një gomone e fuqishme që transportonte 1.5 ton...

Close