|E hënë, Shtator 25, 2017

Rikthehet Femra më Seksi në Botë (fotot) 

Kur ajo u shpall Femra më Seksi në Botë këtu e 3 vjet më parë, pati disa që e vunë në diskutim vendimin e revistës FHM.

Por Tulisa Contostavlos nuk u shqetësua.

Pasi është ‘zhdukur’ nga mediat rozë për një kohë të gjatë, ja ku rikthehet 27-vjeçarja.

Daily Mail e ka fotografuar teksa pushon në Dubai.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kosovë – Shqipëri, shtyhet mbledhja e përbashkët

Shtyhet për një kohë të pacaktuar mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Shqipërisë dhe e Kosovës e planifikuar për më...

Close