|E premte, Korrik 21, 2017

RISIA/ Sulejmani – Darrëzeza, plazhi i sportve exreme (fotot) 

Fier – Artur Sulejmani është fieraku i dhënë pas sporteve extreme. Në një postim në llogarinë e tij në rrjetin social facebook pohonë se Darrëzeza është një plazh ku mundë të ushtrohen shumë mirë sportet extreme dhe për këtë ai sjell edhe shumë foto

https://www.facebook.com/KESHILLUESI/media_set?set=a.10155504986733996.1073742009.822458995&type=3&pnref=story.unseen-section

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Studimi: Në Shqipëri, meshkujt bëjnë sex me rroba veshur

Një mashkull e arrin seksualitetin e tij apo ereksionin në një periudhë gati 2 minuta, kurse një femër do 12­15...

Close