|E hënë, Korrik 24, 2017

Rita Ora dhe Jennifer Lopez, ngjashmëria me flokët dredha 

Stili i saj është gjithmonë i veçantë, por ngjashmëria me artistet tjera gjithmonë ekziston.

Së fundmi, Rita Ora është parë në rrugët e Nju Jorkut me një dukje e cila të sjellë në mendje Jennifer Lopez, këngëtaren e njohur të shndërruar më pas në aktore.

Flokët dredha të Ritës e bëjnë që ajo ti përngjajë Lopez kur kjo e fundit luante në Shades of Blue, një seri e njohur televizive.

Kyle de Volle, dizajner, ka luajtur me flokët dhe me stilin e Rita Orës. Megjithatë, pos flokëve asgjë nuk është e njëjtë në mes të dy artisteve që kanë dallim në moshë por edhe në mënyrën e këndimit.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shkruhet “Klan” – lexohet “Hajn”.

     Dy Shqipëri të ndara dhe që s’komunikojnë midis tyre. Shqipëria e kastave dhe e klaneve dhe ajo e...

Close