|E diel, Qershor 25, 2017

Rita Ora mahnit me gjoksin e madh (fotot) 

Rita Ora po vazhdon të shfaqë stilin e saj të veçantë në veshje.

Këtë herë, ajo është parë rrugëve të Londrës, me fustan të bardhë, bluzë po ashtu të bardhë, dhe sandale ngjyrë rozë, të cilat janë shumë unike.

Ora ka vënë po ashtu syze ngjyrë rozë, ndërkaq në dorë mban telefonin e saj, ku në mbështjellësin e telefonit duken inicialet e saj R O.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë kthyer kokën për ta parë atë në rrugë.

Këngëtarja 26-vjeçare, e lindur në Prishtinë, tre ditë më parë ka publikuar këngën e saj të re, të titulluar “Your Song”.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Xhulio Vrenozi – Debutuesi më i mirë shqiptarë në boksin profesionist për 2015

Pas shumë sukseseve në boksin amator, Xhulio Vrenozi i dha fund karrierës amatore në fund të vitit 2014 duke kaluar...

Close