|E hënë, Dhjetor 11, 2017

Rita Ora ndërron 5 herë rrobat në 48 orë (fotot) 

Rita Ora vërteton se një vajzë nuk mjaftohet kurrë me rrobat e saj, pasi ka ndryshuar veshje 5 herë brenda 48 orëve.

Këngëtarja e nisi ditën me një fustan rozë dhe me një pallto elegante të bardhë. Të nesërmen në mëngjes ajo u shfaq në New York me një kostum të bardhë.

Sado e zënë të jetë, ajo nuk mund ta anashkalojë zakonin e saj të përditshëm, ushtrimin në palestër.

Kështu, Rita doli me veshje sportive duke dalë po atë mbrëmje me një fustan klas të zi.

Pas një ditë, ajo doli me një veshje shumë ekstravagante që tregonin linjat e saj të mira.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tifozi i çmendur i Kombëtares bënë tatto Canën duke goditur serbin (foto)

Në tifoz përmes një tatto ka treguar...

Close