|E hënë, Janar 23, 2017

Rita Ora pozonë me të brendshme për Vanity Fair 

Rita Ora ka kënaqur fansat e saj e fotot e reja në kopertinën e Tezenis.

Ajo provoi të ishte reklama perfekte për revistën teksa pozoi me të brendshme për  Vanity Fair Italia.

Këngëtarja 25-vjeçare me të brendshme të zeza tregoi trupin e saj në formë të shkëlqyer.

Ora ka qenë fytyra e kompanisë italiane të të brendshmeve vintin e fundit dhe po korr sukses si modele.

Confident: Rita has been the face of the Italian lingerie company for the last year and recently unveiled her own signature range. It came as no surprise as she knows how to rock lingerie

Bra-vo: After signing an endorsement deal she revealed she had always been a fan of their bras are they are the only ones that can cope with the changing size of her breasts

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Jozefina Topalli festoi Pashkët (fotot)

Ish-kryeparlamentarja Jozefin Topalli, festën e Pashkës e ka kaluar në shoqërinë e familjes së saj, në qytetin e Shkodrës Ajo, bashkë me urimin që ju ka bërë miqve nëpërmjet profilit...

Close