|E premte, Janar 19, 2018

Rita Ora publikon këngën e re “Fifty Shades Freed” 

Liam Payne dhe Rita Ora po sjellin romancë për të gjithë fansat e tyre

Pas shumë parashikimeve, këngëtarët debutuan bashkëpunimin e tyre nga filmi Fifty Shades Freed të enjten në internet, transmeton Gazeta Express.

I titulluar “For You”, titullohet kënga e cila do të jetë kolonë zanore në këtë film, ku një rol të vogël do të ketë edhe vetë ylli shqiptar. Këtë e ka bërë të ditur vetë Rita përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram.

Ndërkohë, kjo këngë ka filluar të dëgjohet dhe të pëlqehet nga fansat e Ritës. Kjo është vetëm një nga këngët e paraqitura në Fifty Shades Freed soundtrack këtë të premte

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia në 24 orë arreston 3 veta, nën hetim 4 të tjerë dhe 3 shpallen në kërkim .

Lushnje - Fier - Mallakaster...

Close