|E premte, Korrik 21, 2017

Rita Ora shoqerohet me shokun e Justin Bieber. 

justin-bieber-arsyeja-e-ndarjes-s-euml-rita-or-euml-s-nga-calvin-harris_hd    Këngëtarja shqiptare Rita Ora, duket se është duke shëruar zemrën e saj të thyer me Khalil Amir Sharieff, shokun e Justin Bieber. Ajo ka postuar një foto me të në Instagram, nga ku shkruan, “Unë dhe kjo zemra e vogël”.

Ka qenë Calvin Harris, dixheji i famshëm që bëri me dije lajmin e ndarjes mes çiftit, në 6 qershor.

“Për të shmangur spekulimet – Unë dhe Rita kemi përfunduar marrëdhënien tonë disa kohë më parë,” shkroi Calvin Harris. “Ajo është e bukur, grua e talentuar dhe i uroj asaj gjithë të mirat”.

“Rita ka qenë pak e shqetësuar që Calvin postoi lajmin rreth ndarjes, por ajo është duke e marrë veten”, ka thënë një burim për shtypin anglez. “Ajo ka qenë me Khalil-in, por kush e di se sa kohë do të zgjasë mes tyre”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sekuestro depos me mallra të skaduar. Paisje për prishjen e afateve të skadimit dhe ristampimin e tyre . (fotot)

Fier - Zbulohet një magazinë me mallra të skaduara dhe që u hiqte datat e  skadimit të etiketave dhe ristamponte...

Close