|E premte, Janar 19, 2018

Rita Ora me tatuazh të ri (fotot) 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka bërë një tatuazh të ri.

Kështu ka bërë të ditur ajo, përmes rrjetit social Instagram, në të cilin ka postuar fotografi nga realizimi i tatuazhit të ri në shpinë.

Ditë më parë, Rita bëri të ditur po ashtu se ka rreth 20 tatuazhe në trupin e saj dhe se më i preferuari i saj është një tatuazh në dorë.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
marinze
AKBN – Kompanitë e naftës rrisin kostot që të mos paguajnë tatim

Tiranë - Agjencia Kombëtare e...

Close