|E premte, Dhjetor 15, 2017

Ronaldinho ngujohet në shtëpi . 

ronaldhinoYlli brazilian Ronaldinho, shumicën e kohës rrinë i ngujuar në shtëpi. Ai nuk guxoj të dal nëpër restauronte pasi tifozët nuk e lënë rehat.

Sulmuesi brazilian, Ronaldinho, nuk po mund ta shijoj sa duhet Meksikën. Ish sulmuesi disa skuadrave të njohura shumicën e kohës rrinë i ngujuar në shtëpi.

Ai nuk guxoj të dal nëpër restauronte pasi tifozët nuk e lënë rehat. Këtë e ka konfirmuar trajnerii fituesit i skuadrës së Queretaro, Roberto Bassagaisteguy.

“Ai është i mbyllur në shtëpinë e tij, i rrethuar nga familja, miqtë dhe mysafirët. Ai nuk mund të shkojnë në një restorant. Është e pamundur për të bërë këtë në Queretaro, pasi ai do të vërshohet njerëzit. Ai qëndron vetëm në shtëpi.”, ka deklaruar Bassagaisteguy.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Berisha – Audry Glover : Zëdhënëse e Edi Ramës

Tirane - Ish-kryeministri Sali Berisha zhvilloi takim...

Close