|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Ronaldo maskohet si lyps për të befasuar një fëmijë . (video) 

ronaldo123Cristiano Ronaldo ka befasuar një fëmijë midis qendrës së Madridit.

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka befasuar një fëmijë në qendër të kryeqytetit spanjoll, Madrid.

Ronaldo është maskuar si një lypës duke vendosur një paruke dhe mustaqe dhe dukë i dalë para fëmijës.

Ai ia dhuroi një top me nënshkrimin e tij fëmijës.

 


alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Protesta/ MB falenderonë qytetarët dhe policinë

Lidhur me protestën e ditës...

Close