|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Ronaldo , mesazh emocionues për tragjedinë e ekipit brazilian 

Cristiano Ronaldo është solidarizuar me të gjithë familjarët e viktimave në Brazil

Ylli i Real Madridit, Cristiano ka shprehur ngushëllime familjarëve të viktimave që humbën jetën pas rrëzimit të aeroplanit me futbollistët e Chapecoensese.

“I shokuar pas tragjedisë që i ndodhi Chapecoensese. Solidarizohem me anëtarët e familjes dhe shokët e viktimave. Një përqafim për clubin dhe gjithë futbollin brazilian”, ka shkruar Ronaldo në Facebook. /Express/

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fevziu – Ja gazetarët që paguahen nga PS

Nga Blendi Fevziu “Një rrëfim për Bushatin, Frangajn, Lagunën Blu dhe veten time! I dashur Bushat, Lexova dje intervistën tënde për problemin e Lagunës Blu dhe raportin me Aleksandër Frangajn....

Close