|E martë, Shkurt 21, 2017

Ronaldo – Në mëngjes u zgjova mes tre biondeve 

Cristiano Ronalo ka dhënë një intervistë ekskluzive për France Football, ku ka folur për ditën e finales së Euro 2016

Ylli i Real Madridit dhe Portugalisë ka bërë shaka duke thënë se, ditën e finales është zgjuar në mëngjes me tre bukuroshe bionde afër tij.

Natyrisht se kjo ishte vetëm një shaka, pasi portugezi tregon se atë ditë sikurse çdo tjetër ka fjetur tetë orë gjumë.

“Kur u zgjova në mëngjes ditën e finales së Euro 2016 isha me tre bionde në shtrat”, tha Ronaldo me shaka për France Football.

“Jo seriozisht, u zgjova në mëngjes me idenë se ishte ditë speciale, se do të luanim në finale të Euro 2016 kundër Francës në Francë, por sërish unë kisha fjetur tetë orë gjumë”.

Ai po ashtu tregoi se sikurse te Portugalia kishte mbajtur fjalim edhe në finale të Ligës së Kampionëve me Realin, por te Kombëtarja ndjente se kishte më shumë përgjegjësi dhe të gjithë pritshin më shumë nga ai. /Express/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjermania kërkon që “rasti” Haradinaj të përmbyllet shpejt https://t.co/xPmsKrCpNU https://t.co/XBEEpCIvwi
504 people follow ALB365
Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Nemstov para vdekjes: Putini do më vrasë .

Rusi - Politikani 55-vjecar, Boris Nemtsov, u qëllua 4 herë në një sulm të ashtuquajtur me “motive politike”, pranë një...

Close