|E enjte, Qershor 22, 2017

Ronaldo rrezikon boterorin. 

701-cristiano-ronaldo-playing-for-man-utd   Portugali – Botërori rrezikon të humbasë një tjetër yll. Pas dyshimeve për pjesëmarrjen e Falkaos, është Kristiano Ronaldo që mund të peshojë në listën e mungesave. Fituesi i “Topit të Artë” dhe një nga sulmuesit më të mirë të planetit, vazhdon të ketë probleme fizike dhe këtë e konfirmon trajneri i kombëtares së Portugalisë, Paulo Bento. Në një konferencë për shtyp, tekniku shprehet se nuk ka ende asnjë afat për rikthimin e sulmuesit në stërvitje, sepse parësor është kurimi i plotë i tij dhe më pas mund të flitet për rikthimin në stërvitje. Ndërkohë, e përditshmja spanjolle “El Pais” zbulon se CR7 vuan nga një dëmtim në tendinin e këmbës së majtë, për shkak të kalendarit të ngjeshur të ndeshjeve. Ritmi i çmendur në fund të sezonit, mund të ketë ndikuar negativisht.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tripleta e CR 7 kualifikon Real Madridin

Marcelo ka falënderuar tifozët për mbështetjen dhe ka thënë se askush nuk mund të dyshoi te Ronaldo. Mbrojtësi i Real...

Close