|E hënë, Nëntor 20, 2017

Ronaldo shënon dhe feston çuditshëm 

Real Madridi ka shënuar edhe golin e dytë në derbi ndaj Atletico Madridit

Për 2:0 shënoi serish Crsitiano Ronaldo, i cili realizoi në minutën e 71’të.

Ronaldo shënon dhe feston çuditshëm, shikoni videon

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
MB: Janë ngritur Shtabet e Emergjencave në çdo Prefekturë

Tiranë - Ministria e Brendshme duke sqarua gjendjen e krijuar për shkak të përmbytjeve nga moti i keq, bën të...

Close