|E shtunë, Shtator 23, 2017

Rose, shumë seksi me bikini 

Demi Rose është një femër që kërkon vëmendjen e të tjerëve, dhe këtë edhe e gjenë.

Modelja e famshme nuk e lë të kalojë as edhe një ditë e vetme pa u paraqitur në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

Bukuroshja në fjalë, ka pozuar me bikini të kaltërta të cilat padyshim që i shkojnë shumë për fizikun e saj.

Mirë që Rose ka zgjedhur këtë ngjyrë, në të kundërtën do të ishte e rrezikuar nga ‘mësyshi’.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Studiot televizive si lavamane dhe tualete te qeveritareve injorant!

Nga SALI BERISHA   Tiranë - Te dashur miq, Edi Rama duke perdorur te gjitha llojet e kercenimeve, presioneve, ia...

Close