|E diel, Nëntor 19, 2017

Rovena Stefa në listën e gënjeshtareve të fansave 

rovena-stefa

Rovena Stefa është emri që i është shtuar listës së këngëtarëve që kanë gënjyer fansat e tyre.

Kjo se, ajo në Instagram ka hedhur një fotografi që pretendonte që është e saj, por, që në fakt ka qenë e dikujt tjetër.

Ka qenë faqja Vipat e Bllokut që ka publikuar fotot ku shihet gënjeshtra e këngëtares.

Nuk dihet se përse Rovena ka bërë diçka të tillë por, sido që të jetë, mashtrimi i saj tashmë u zbulua!

/Lajmi.net/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Drejtuesi i zyrës elektorale – Erdhën e më kërcënuan me armë në shtëpi

Elbasan - Xhevdet Mustafaj, përfaqesues i komunitetit rom dhe drejtues i zyrës elektorale të PD në lagjen "5 Maj" ka...

Close