|E enjte, Qershor 29, 2017

Rrëfimi shok : Sex me motrën e gruas për të shpëtuar familjen. 

sex_canoe_kayak   “Bëj seks me motrën e gruas. Ajo e di dhe është e lumtur”. Është ky rrëfimi shock që ka bërë një burrë për tabloidin britanik The Sun. Është një histori e çuditshme që nis me një martesë, pastaj zënka e në fund ndarja. Për tu ngushëlluar burri lidhet me motrën e ish-gruas. Por nuk përfundon me kaq, ai nis të pajtohet me ish-gruan, kthehet me të dhe i tregon se ka shkuar edhe me motrën e saj. Reagimi: “Në të kaluarën kam ndarë shumë gjëra me motrën time, do të ndaj edhe ty”. Sipas burrit, pikërisht ky fakt, lidhja e tij me motrën e gruas e ka shpëtuar lidhjen e tyre, e ka bërë gruan e tij më të lumtur dhe të relaksuar. “Por nuk besoj se do të zgjasë shumë kohë”, thotë ai. Pikërisht kjo është dilema për të cilën, ky person kërkon ndihmën e lexuesve dhe këshilla.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Tre ish presidentet lobojne per statusin.

  Tirane - Tre ish-Presidentët e vendit janë bashkuar në një zë në fushatën lobuese për statusin kandidat, duke i...

Close