|E premte, Prill 28, 2017

Rreshje të shumta shiu dhe në Malishevë (fotot) 

Kosovë – Banëashkëpuntori i alb365.com nga Malisheva Bledar Mazreku pohonë se rreshje të shumta shiu kanë pushtuar edhe Malishevën.  Në Malishevën time të dashur, thotë ai, arat mbushen me ujë, urat janë të pakalueshme nga shiu i madh, nxënësat nuk kanë mësim për shkak se s’mund kalohen urat nga uji dhe profesorat smund të vijn në shkollë

Shikoni fotot

14925235_1257874397569068_6066715759479471588_n 14956494_1257874494235725_2641213172449431112_n 15032840_1257874467569061_8418217392785994338_n 15036576_1257874424235732_6689665406238031951_n

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Foto hit në internet. Shfaqet në qiell harta e Shqipërisë dhe Skënderbeu https://t.co/jdtwSfeYdR https://t.co/ko8rMn0Pz3
11,371 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kamioni me një ton drogë drejt Katanias (video)

Itali - Një sasi prej 1 ton drogë gati për tu hedhur në treg është sekuestruar në Katania të Italisë...

Close