|E hënë, Shkurt 20, 2017

Rreshje të shumta shiu dhe në Malishevë (fotot) 

Kosovë – Banëashkëpuntori i alb365.com nga Malisheva Bledar Mazreku pohonë se rreshje të shumta shiu kanë pushtuar edhe Malishevën.  Në Malishevën time të dashur, thotë ai, arat mbushen me ujë, urat janë të pakalueshme nga shiu i madh, nxënësat nuk kanë mësim për shkak se s’mund kalohen urat nga uji dhe profesorat smund të vijn në shkollë

Shikoni fotot

14925235_1257874397569068_6066715759479471588_n 14956494_1257874494235725_2641213172449431112_n 15032840_1257874467569061_8418217392785994338_n 15036576_1257874424235732_6689665406238031951_n

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
6 ushqime për të dizintoksikuar organizmin

Nëse e ke mbyllur dimrin me disa kile të tepërta dhe e ndjen se e ke ekzagjeruar, ndoshta trupi yt...

Close