|E premte, Shkurt 23, 2018

Rreshjet e shiut përmbytin rrugë e lagje në Fier (video) 

Kreu i PD dega Fier njëkohësishtë dhe deputet Luan Baçi ka postuar në facebook gjendjen aktuale të disa lagjeve në Fier që janë në gjendje skandaloze nga rreshjet e shumta të rëna ditën e sotme

Kjo eshte Lgj Mbrostar Ferko Rr Sokrat Plaku, ne gjendje te mjerushme si dhe shume rruge dhe Lagje te tjera te Qytetit.

Bashkia po na ben çdo dite publicitet pedonalet dhe fasadat e Rrugeve kryesore, por Qyteti nuk eshte vetem ketu.
Qyteti eshte dhe Mbrostar Ferko dhe Afrim, Afrim i ri, Çeligrad, Kryqezim i parkut etj….

Investoni ne kanalizime, ne sistemime, Fieri po mbytet.
Qytetaret kerkojne ndihme askush nuk pergjigjet.

Shikoni videot e postuara

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shqetësimi familjarëve/ Dolën nga Big Brother, por ku shkuan?

Papritur ditën e djeshme, dy...

Close