|E martë, Mars 28, 2017

Rritet numuri I vizitave në Apoloni, polakët zënë vendin e parë 

Fier – Muaji Gusht ka shënuar një numur rekord vizitash në parkun arkiologjik të Apolonisë. Ky fakt  pohohet nga drejtori I këtij parku Marin Haxhimihali I cili ka pohuar se vetëm për muajin gusht numuri I vizitorëve vendas e të huaj ka shkuar në 30 mijë.

Marin Haxhimihali  ka pohuar faktin se edhe pse rruga  për në Apoloni është tejet e amortizuar , kjo nuk ka penguar vizitorët që të shkojnë drejt Apolonisë

Haxhimihali ka pohuar faktin se këtë vit ka pasur një numur shumë të madh vizitorësh nga Polonia të cilët kanë zënë vendin e parë , ndërkohë që vizitorët nga Italia e Franca  kanë një rritje të lehtë

Përfundimi I bye passit Mbrostar – Levan do të risë më shumë numurin e vizitorëve , pohon Haxhimihali pasi vizitorët do të shkojnë direkt në Apoloni dhe jo të kalojnë në rrugët e fshatrave për të ardhur në Apoloni

 

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Diabetikët tashmë me terapi të re https://t.co/dRj75EAoGQ https://t.co/kyxUz09TLC
4,407 people follow ALB365
Twitter Pic StolzNet Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic lindseys Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja këngëtaret që kan dal nudo (+18)

Disa prej këngëtarëve tona shqiptare arritën majën ë karrierës ,e anët të veshjes apo zhveshjes së tyre, ku shumë prej...

Close