|E hënë, Korrik 24, 2017

Rroba plazhi, po rroba plazhi aman 

Trendi i ri i kësaj vere janë bikini ‘body’, por këtë herë kanë ardhur në formë shumë të çuditshme.

Jemi mësuar të shohim në to shkrime të personalizuara për gjërat më të preferuara të vajzave, përfshirë dhe ushqimet.

‘Beloved shirts’ ka sjellë një model të ri që ka të bëjë me trupin e një mashkulli, që të jep idenë se femra është e padepiluar dhe e zhveshur.

Ndër to bëjnë pjesë edhe personalizime të tjera me fytyrën e habitur të presidentit të Amerikës, Donald Trump.

Duket si një metodë që stilistët e përdorin për të larguar vëmendjen nga trupi me linja të përsosura që të gjithë të jenë sa më afër me natyralen.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arreston dy shtetas https://t.co/fKf02G3jQq https://t.co/dyJg6F7JsN
11,312 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama: S'mund të ecim drejt BE-së duke i vënë "stërkëmbça" njëri-tjetrit.

Tiranë - Në konferencën e organizuar me rastin e Ditës së Bashkëpunimit Shqipëri-Gjermani, kryeministri Edi Rama theksoi rëndësinë e bashkëpunimit...

Close