|E hënë, Korrik 24, 2017

Sadiku dhe alb365 parashikojnë rezultat për ndeshjen Shqipëri – Spanjë 

Armando Sadiku, i cili nuk mund t’i ndihmoj kuqezinjve për shkak të lëndimit, ka parashikuar ndeshjen e sotme ndërmjet Shqipërisë dhe Spanjës. Të njëjtën gjë ka bërë edhe portali alb365.

Kombëtarja shqiptare do të ketë një mungesë të madhe në ndeshjen e sotmen ndaj Spanjës. Fjala është për shumuesin e Zurichut, Armando Sadikun.

Ky i fundit nuk ka mundur të grumbullohet me Kombëtaren për shkak të operimit të meniskut.

Por, Sadiku beson se këtë herë do të jetë Odise Roshi që do të vendosë gjithçka në këtë takim dhe Shqipëria të dalë me triumf nga kjo ndeshje.

“A keni një parandjenjë për rezultatin? Fitojmë 1-0 me gol të Roshit”, ka deklaruar Sadiku në një intervistë për ‘Panorama Sport’.

Portali i lajmeve alb365 paarshikon fitore  të Shqipërisë por me rezultatin 2-1, pjesa e parë 1-1 .Sa do të jetë i sakt ky rezultat, le të presin zhvillimin e takimit sot në mbrëmje

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arreston dy shtetas https://t.co/fKf02G3jQq https://t.co/dyJg6F7JsN
11,312 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama : Burg biznesmenëve që punësojnë në të zezë.

Tiranë - “Burg për të gjithë biznesmenët apo drejtuesit e kompanive që nuk sigurojnë apo punësojnë persona në të zezë”....

Close