|E diel, Mars 26, 2017

Sadiku dhe alb365 parashikojnë rezultat për ndeshjen Shqipëri – Spanjë 

Armando Sadiku, i cili nuk mund t’i ndihmoj kuqezinjve për shkak të lëndimit, ka parashikuar ndeshjen e sotme ndërmjet Shqipërisë dhe Spanjës. Të njëjtën gjë ka bërë edhe portali alb365.

Kombëtarja shqiptare do të ketë një mungesë të madhe në ndeshjen e sotmen ndaj Spanjës. Fjala është për shumuesin e Zurichut, Armando Sadikun.

Ky i fundit nuk ka mundur të grumbullohet me Kombëtaren për shkak të operimit të meniskut.

Por, Sadiku beson se këtë herë do të jetë Odise Roshi që do të vendosë gjithçka në këtë takim dhe Shqipëria të dalë me triumf nga kjo ndeshje.

“A keni një parandjenjë për rezultatin? Fitojmë 1-0 me gol të Roshit”, ka deklaruar Sadiku në një intervistë për ‘Panorama Sport’.

Portali i lajmeve alb365 paarshikon fitore  të Shqipërisë por me rezultatin 2-1, pjesa e parë 1-1 .Sa do të jetë i sakt ky rezultat, le të presin zhvillimin e takimit sot në mbrëmje

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Nis dhënia e lejeve biometrike për emigrantët https://t.co/6ST8767gP0 https://t.co/wQZ3JWqq5A
4,628 people follow ALB365
Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic lindseys Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic eka_adit Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
3 makina të djegura brënda natës

Vlorë - Tre automjete janë përfshirë nga flakët rreth orës 03:30 të mëngjesit të sotëm, në zonën e “Skelës”. Sipas burimeve...

Close