|E martë, Qershor 27, 2017

Sandalet më të bukura për verë 2017 

Fjala e fundit e modës janë gurët e çmuar (jo të vërtetë) me të cilët janë zbukuruar sandalet.

Përveç qindra llojeve të takave, që tashmë mund të gjejnë veten të gjitha, sepse ka të ulëta, më të larta, katrore,etj., ngjyrat e sandaleve, këtë verë, dekorohen edhe me gurë.

Janë pak të ngarkuara dhe nuk do të keni nevojë për bizhuteri të tepërta ose veshje me ngjyra të forta.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Llalla – Çako , përplasen për Byronë e Hetimit

Tiranë - Kryeprokurori Adriak Llalla dhe kreu i policisë së shtetit Haki Cako replikuan sot në lidhje me Byronë Kombëtare...

Close