|E mërkurë, Gusht 16, 2017

Sandalet më të bukura për verë 2017 

Fjala e fundit e modës janë gurët e çmuar (jo të vërtetë) me të cilët janë zbukuruar sandalet.

Përveç qindra llojeve të takave, që tashmë mund të gjejnë veten të gjitha, sepse ka të ulëta, më të larta, katrore,etj., ngjyrat e sandaleve, këtë verë, dekorohen edhe me gurë.

Janë pak të ngarkuara dhe nuk do të keni nevojë për bizhuteri të tepërta ose veshje me ngjyra të forta.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kolaudimi penalizon makinat e vjetra

Tirane - Shkarkimi i gazrave do të matet gjatë kontrollit teknik dhe do të bëhet shkak për skualifikimin e mjeteve...

Close