|E enjte, Prill 27, 2017

Sara Kapo – Dua të hap berdello 

Protagonistja e videoklipit “Beautiful”, Sara Kapo, ka qenë e ftuar së fundmi në një emision në “MCN Radio Albania”.

Ajo ka rrëfyer shumë detaje rreth jetës dhe karrierës së saj, ndërsa nuk ka nguruar as tu përgjigjet pyetjeve ‘ngacmuese’ të moderatores, Roza Lati dhe atyre të fansave që shkruan për të.

Në një nga pyetjet, që i adresuan fansat, ishte se cili do të ishte sipas saj sinonimi i shoqërisë shqiptare, dhe Kapo është përgjigjur:

“Jo kaq pyetje të vështira ju lutem. Unë mendoj se rinisë shqiptare duhet t’i hapet një bordello, që të vijnë çunat dhe gocat rehat, dhe kam për të hapë një ditë një Bordello në Shqipëri”, thotë ajo.

Por vetëm pak çaste më pas befasoi edhe Roza, duke u shprehur: “Unë mendoj se duhet të legalizohet bari”.

Ndër të tjera, Sara ka thënë edhe se ndjehet shumë krenare, që është vajza e Ema Andreas, gjithashtu  i është kundërpërgjigjur personave, të cilët janë “tallur” me iniciative bamirëse që ajo ka ndërmarrë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Studimi/ Ekspertët – Jo HEC-e mbi Vjosē https://t.co/XEo2h4UHEt https://t.co/5vBJi0WkCJ
11,380 people follow ALB365
Twitter Pic Thrashie Twitter Pic angie201 Twitter Pic mcskinni Twitter Pic Lorensom Twitter Pic numba1_c Twitter Pic oliannka Twitter Pic woolies0 Twitter Pic gudnylar Twitter Pic berniesp Twitter Pic B_Happy_ Twitter Pic tijana92 Twitter Pic Shyma42 Twitter Pic AndrijaF Twitter Pic frog146 Twitter Pic suparuak Twitter Pic xodlvm13 Twitter Pic Shawncha Twitter Pic adrianol Twitter Pic karineso Twitter Pic soldier_
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Keni kancer ? Ja bima që e zhduk për 48 orë

Shkencëtarët pretendojnë se kanë zbuluar bimën që shkatërron rreth 98% të qelizave të kancerit të gjirit për më pak se...

Close