|E hënë, Shkurt 20, 2017

Sara Kapo – Dua të hap berdello 

Protagonistja e videoklipit “Beautiful”, Sara Kapo, ka qenë e ftuar së fundmi në një emision në “MCN Radio Albania”.

Ajo ka rrëfyer shumë detaje rreth jetës dhe karrierës së saj, ndërsa nuk ka nguruar as tu përgjigjet pyetjeve ‘ngacmuese’ të moderatores, Roza Lati dhe atyre të fansave që shkruan për të.

Në një nga pyetjet, që i adresuan fansat, ishte se cili do të ishte sipas saj sinonimi i shoqërisë shqiptare, dhe Kapo është përgjigjur:

“Jo kaq pyetje të vështira ju lutem. Unë mendoj se rinisë shqiptare duhet t’i hapet një bordello, që të vijnë çunat dhe gocat rehat, dhe kam për të hapë një ditë një Bordello në Shqipëri”, thotë ajo.

Por vetëm pak çaste më pas befasoi edhe Roza, duke u shprehur: “Unë mendoj se duhet të legalizohet bari”.

Ndër të tjera, Sara ka thënë edhe se ndjehet shumë krenare, që është vajza e Ema Andreas, gjithashtu  i është kundërpërgjigjur personave, të cilët janë “tallur” me iniciative bamirëse që ajo ka ndërmarrë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja shqiptari në listën e anëtarëve sekret të Iluminatit https://t.co/cl79jwTHkL https://t.co/3sdJPBddcW
505 people follow ALB365
Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic DigitalT Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama lakuriq dhe rrobaqepësit e tij

Nga FATOS LUBONJA - Më lakuriq se kaq nuk mund të ketë: paguan tjetri 80,000 dollarë për të bërë një...

Close