|E shtunë, Shtator 23, 2017

Seksbomba serbe që të ‘fik llampat’ (fotot) 

Quhet Soraja Vuçeliç dhe është mjeshtre…

Modelja serbe është përfolur si një ish-e dashur e yllit të Barcelonës, Neymar.

Kohët e fundit ajo është bërë shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto vërtet “të nxehta”.

Shumë nga mediat rozë kanë vënë pullën “fotot ndalohen për minorenë”.

Por fotot e Sorajas s’ka perëndi që t’i ndalë, pasi ajo e thyen rrjetin.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Burgu-Drenove
Sherr në burg, një i polagosur rëndë.

    Korçë - Të dënuarit në burgun e Drenovës janë përleshur me njëri-tjetrin. Nga të dhënat paraprake mësohet se...

Close