|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Selvi Yzeiri , mamaja e 12 vjecares përdhunuar, dhe njerku Ilmi Hoxha arrest me burg( foto e video) 

Fier – Eshte marre masa e sigurise per Selvi Yzeiri, mamaja e 12 vjecares qe e akuzoi ate se bashke me njerkun Ilmi Hoxha, per perdhiunim ne bashkepunim.

Masa e sigurise eshte marr pa pranine e medias  nga gjykata Fier dhe gjyqtare e ceshtjes  ishte Matilda Shalla  nderkohe qe avokati per te dy te akuzuarit ishte nga shteti.

E para ne gjykate eshte paraqitur Selvi Yzeiri , ne oren 11 nderkohe qe njerku I 12 vjecares Ilmi Hoxha eshte paraqitur ne oren 13.

Para fillimit te seances Yzeiri ka pohuar per median se nuk eshte ne gjendje te flasi, eshte shume e tronditur, nuk e di cfare ka thene vajza.

Edhe seanca per Ilmi Hoxhen eshte bere pa pranine e medias. hoxha i pyetur  nese e ka bere perdhunimin ndaj vajzes se gruas qe ai bashkejetonte , ai ka thene – Nuk eshte e vertete cfare eshte shkruajtur ne media. Nuk kam kryer asgje.

Per te dy te akuzuarit gjykata ka marr masen e sigurise arrest me burg

image-1

 

 

vlcsnap-2016-09-13-13h16m58s124

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Veza ju mbron nga kanceri

Veza është cilësuar si një ushqim i shëndetshëm. Kosnumimi isa j ka një rëndësi të vecantë në mbrojtjen e shëndetit nga sëmundja e kancerit. Disa arsye se pse duhet të...

Close