|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Serbia që po çmend botën dhe instagramin (fotot) 

Una është një modele nga Serbia.Ajo aktivitetin e saj e zhvillon kryesisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Përveç modelimit Una, njihet edhe aktore, prezantuese televizive dhe biznismene.

Ajo në Instagram ka afërisht 1 milion ndjekës dhe me fotot e saj mjaft të nxehta ky numër veq do të rritet edhe më shumë.

Për më shumë shikoni këto foto të kësaj bukuroshe.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Basha – Rama nuk e do reformën në drejtësi

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim...

Close