|E enjte, Qershor 29, 2017

Sex dhe fruta ne shtrat, ja ç’fare duhet . 

C_4_articolo_2047482__ImageGallery__imageGalleryItem_1_image   Shumë shpejt do të na duhet të provojmë kostumet e banjës dhe tashmë, përveç dietave, gjimnastikës dhe kremrave anti-celulit, tashmë ka mbërritur një recetë e mrekullueshme. Edhe nëse nuk është e tillë, të paktën mund të konsiderohet si tepër e pëlqyeshme. Ajo është cilësuar si dieta e seksit.

Tashmë të hash dhe të kesh një trup të mrekullueshëm është e mundur falë disa veprimeve, të cilat zëvendësojnë aktivitetin fizik dhe sportiv, por që ju ofrojnë kënaqësinë e një ushqimi të preferuar. Më poshtë gjeni disa nga kombinimet ushqim-eros, të cilat ju ndihmojnë të keni një fizik të dëshiruar.

Body Sushi- Në vend të parë renditet një praktikë tepër popullore siç është shushi i trupit. Femra shndërrohet në një tabaka, në të cilën mund të shërbehet çdo ushqim që mund të hahet me dorë.

Luleshtrydhe dhe pana- Ky është një kombinim të cilit askush nuk i bën dot bisht. Ju mund të shijoni lehtësisht gjithçka mbi trupin e partneres tuaj, si luleshtrydhen edhe panën.

Shampanjë- Këtë herë, trupi i femrës shndërrohet në një gotë, e cila mund të mbajë pa asnjë problem lëngun e kushtueshëm me flluska. Shampanja ofron ndjesi të paimagjinueshme. Provojeni.

Çokollatë- Së fundmi po përmendim ushqimin e perëndive. Shpërndajeni atë në të gjithë trupin dhe konsumojeni në mënyrën që juve ju pëlqen më shumë. Çokollata do t’ju falë ndjesinë e dashurisë së re, të cilën kërkoni ta provoni në çdo aspekt, duke mos iu dhënë asnjë ndjenjë faji, edhe nëse shkoni në zonat e cilësuara si të ndaluara.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Çajrat e stinës që ç’helmojnë e pastrojnë sistemin tretës

Për shumë njerëz të kujdesesh për veten do të thotë të vishesh me tendencat e fundit, të bësh trajtime bukurie...

Close