|E martë, Qershor 27, 2017

Sex në rrugë pa pikën e turpit.(fotot) 

202435      Britani – Një çift u filmua duke bërë seks në mes të rrugës në qytetin e studentëve në Cambridge të Britanisë së Madhe, pa pikën e turpit.

Madje ata po bënin aq shumë zhurmë, sa shqetësuan studentët e tjerë. Christian Gray, student për juridik, hapi perdet dhe pa çiftin duke bërë seks.
Ai nisi të filmonte, ndërsa personi që po bënte seks iu përgjigj me shenjën ‘V’.
Ndërkohë në SHBA, një çift u arrestua nga policia pasi po bënte seks në publik. April Neëcomb dhe Brandon Tinyes po e bënin në një parking. Ata u arrestuan në flagrancë. Pikant është fakti se ajo është 40 vjeç dhe ai 20.

202432

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Parandalohet sherri në familje, 2 në pranga

Fier - Parandalohet një ngjarje e rëndë në familje. Më datën 21.01.2016, ora 05:20, u njoftuam me telefon se në lagjen...

Close