|E diel, Tetor 22, 2017

Sex në spitalin e Lushnjes, shokohen pacientët (video) 

Një çift është filmuar ditën e sotme teksa kryenin marrëdhënie pa u shqetësuar aspak. Ngjarja raportohet se ka ndodhur sot në mëngjes në mjediset e spitalit të Lushnjes.

Shumë pacientë lanë krevatet dhe po ndiqnin skenën nga dritaret e dhomave të tyre, madje patën mundësi edhe të xhironin atë që po ndodhte, raporton Jeta osh qef.

Çifti, sipas dëshmitarëve nuk kishte lidhje me spitalin, por ishin kalimtarë të rastit, që me sa duket preferuan mjediset e atij institucioni për aktin e tyre.

alb365/jetaoshqef

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
1 i vrarë dhe 1 i plagosur në Linzë

Tiranë - Një person është vrarë me armë zjarri dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur mesditën...

Close