|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Sex në spitalin e Lushnjes, shokohen pacientët (video) 

Një çift është filmuar ditën e sotme teksa kryenin marrëdhënie pa u shqetësuar aspak. Ngjarja raportohet se ka ndodhur sot në mëngjes në mjediset e spitalit të Lushnjes.

Shumë pacientë lanë krevatet dhe po ndiqnin skenën nga dritaret e dhomave të tyre, madje patën mundësi edhe të xhironin atë që po ndodhte, raporton Jeta osh qef.

Çifti, sipas dëshmitarëve nuk kishte lidhje me spitalin, por ishin kalimtarë të rastit, që me sa duket preferuan mjediset e atij institucioni për aktin e tyre.

alb365/jetaoshqef

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kjo është 53 vjeçarja që ka fjetur me 140 meshkuj. (fotot)

     Një grua 53- vjeçare tregoi se kishte mbajtur shënim të gjithë jetën e saj seksuale ndërsa pranoi se kishte shkuar me 140 meshkuj të ndryshëm. Por jo vetëm kaq, ajo...

Close