|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Sex me shishen plastike, mjekët ja presin 

Njerëzit janë vërtetë të çuditshme kur duan të eksperimentojnë me jetën e tyre seksuale, aq sa shpesh bëhen edhe lajm qesharak në media.

Dr. Dennis Chirinos ka rrëfyer për “Mirror”, se i është dashur ti presë penisin një 50-vjeçari pasi kishte filluar ti kalbej.

Sipas mjekut 50-vjeçari kishte future penisin e tij në një shishe plastike duke tentuar të bëjë seks me të, por më pas e kishte pasur të pamundur për ta nxjerrë jashtë.

50-vjeçari është paraqitur në spital vetëm pas 4 ditësh, por në këto moment penisi i tij ishte nxirë dhe kishte filluar të kalbej, prandaj mjekët ja prenë, në mënyrë që të mos i rrezikohej jeta.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ish-politikani zviceran-maqedonasve: Mësoni shqipen ose i thoni lamtumirë Maqedonisë

Ish-politikani zviceran Andreas Gross konsideron se Maqedoniaduhet të ndryshojë Kushtetutën e saj, për t’u barazuar gjuha shqipe dhe maqedonase. Ai thotë se dy gjuhët duhet që të jenë zyrtare që...

Close