|E hënë, Korrik 24, 2017

Sex me shishen plastike, mjekët ja presin 

Njerëzit janë vërtetë të çuditshme kur duan të eksperimentojnë me jetën e tyre seksuale, aq sa shpesh bëhen edhe lajm qesharak në media.

Dr. Dennis Chirinos ka rrëfyer për “Mirror”, se i është dashur ti presë penisin një 50-vjeçari pasi kishte filluar ti kalbej.

Sipas mjekut 50-vjeçari kishte future penisin e tij në një shishe plastike duke tentuar të bëjë seks me të, por më pas e kishte pasur të pamundur për ta nxjerrë jashtë.

50-vjeçari është paraqitur në spital vetëm pas 4 ditësh, por në këto moment penisi i tij ishte nxirë dhe kishte filluar të kalbej, prandaj mjekët ja prenë, në mënyrë që të mos i rrezikohej jeta.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Festohet festa e “Pazari I Roskovecit” (fotot) https://t.co/vMBfiEUfEw via @wwwalb365com
11,311 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Operacioni ‘Kurtaj’ prangos 2 vëllezër, kap 86 kg hashash dhe një automatik (video e fotot)

Fier - Policia e Fierit finalizon me sukses operacionin antidrogë të koduar "KURTAJ". Sekuestrohen 86 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa,...

Close