|E hënë, Maj 29, 2017

“SEX THERAPY NE KRYEQYTET” në teatrin ‘Bylis’ 

ALBANIAN ACTORS WORKSHOP…..prezanton ne qytetin e FIERIT te SHTUNEN me date 22 TETOR komedine “SEX THERAPY NE KRYEQYTET” nje shfaqe plot humor dhe kenge per te gjithe familjen.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: I liked a @YouTube video https://t.co/X0o7MWR61c Plazhet e Semanit, Darrëzezës dhe Pish Poros gati për çeljen e sezonit të ri
11,293 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rovena Stefa shumë HOT me fotosesionin “Erotik” (fotot)

Këngëtarja Rovena Stefa lajmëroi për ardhjen e një fotosesioni shumë të nxeht, dhe kështu doli. “Erotic” janë emëruar fotot nga...

Close