|E mërkurë, Mars 29, 2017

“SEX THERAPY NE KRYEQYTET” në teatrin ‘Bylis’ 

ALBANIAN ACTORS WORKSHOP…..prezanton ne qytetin e FIERIT te SHTUNEN me date 22 TETOR komedine “SEX THERAPY NE KRYEQYTET” nje shfaqe plot humor dhe kenge per te gjithe familjen.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Publikohet listë fallso nën emrin e PD për kandidatë për deputetë (foto) https://t.co/bbLNqhfHUT via @wwwalb365com
4,193 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Raporti, BB: Shqipëria ndër vendet më të varfra në Europë

Shqipëria mbetet një ndër vendet  më të varfër në Europë ndërkohë që korrupsioni mbetet një ndër problemet më të prekshme...

Close