|E shtunë, Janar 20, 2018

Sexbomba ruse vjen me foto super hot (foto+18) 

Modelja super seksi nga Rusia ka provokuar sërish. Anastasiya Kvitko, e cila shquhet për format dhe linjat tmerrësisht seksi të saj, në setin më të fundit në Instagram është shfaqur më e nxehtë se kurrë.

Anastasiya tashmë ka afro 3 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa ajo nuk ndalet së pozuari foto nga më provokueset, ndaj të cilave të shumta janë reagimet e ndjekësve.  Shikoni disa nga fotot më hot të seks bombës ruse më poshtë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Platini : "Vendimi i takon Kom. Disiplinor".

Presidenti i UEFA-s, Michel Platini,...

Close