|E premte, Janar 19, 2018

Shakira më e klikuara në Youtube 

Viti 2017 ka qenë viti i sukseseve për shumë këngëtarë në mbarë botën, hitet e të cilëve kanë pushtuar top listat muzikore.

Por duket se artistja që ka arritur më shumë sukses është Shakira, e cila ka lënë pas me klikime në Youtube koleget e saj.

Shakira (Getty Images)

Ka qenë vetë këngëtarja e cila nëpërmjet një postimi në Instagram e ka bërë më dije këtë duke shprehur emocionet e saj: “Çfarë mënyre e mirë për ta filluar vitin e ri, duke e ditur se e gjithë kjo vjen nga mbështetja e jashtëzakonshme që më keni dhënë! Ju dua kaq shumë”, transmeton TCH.

Kujtojmë se dy këngët e publikuara nga këngëtarja përgjatë vitit 2017, “Me Enomore” dhe “Perro Fiel”, kanë arritur shifra rekord klikimesh në YouTube.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dekonspirimi/ Trafikanti i ‘lë targën’ policisë

Gjirokastër - Dekonspirohet aksioni për...

Close