|E martë, Tetor 24, 2017

Sherri i Noizyt – Plasin gallatat në rrjete sociale 

COMMENTS Ngjarja e ndodhur dje në Prishtinë mes dy grupeve të reperëve të Shqipërisë dhe Kosovës ka bërë bujë të madhe gjithandej shkruan Artistët Shqiptarë. Përveq komenteve të shumta në internet kanë nisur edhe shakatë e ndryshme lidhur me ngjarjen. Një ndër to është se Hashim Thaçi i jep pension invalidorë Noizyt.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja biznesmeni libanez pas rrahjes. “Ik nga Shqipëria ose….”

Janë publikuar fotot nga vendi i ngjarjes, ku biznesmeni libanez Faad Mitri u rrah ditën e sotme në një aksident...

Close