|Sunday, October 23, 2016
  • NA NDIQ NË

Sherri i Noizyt – Plasin gallatat në rrjete sociale 

tt_1473918995-4554011

COMMENTS Ngjarja e ndodhur dje në Prishtinë mes dy grupeve të reperëve të Shqipërisë dhe Kosovës ka bërë bujë të madhe gjithandej shkruan Artistët Shqiptarë. Përveq komenteve të shumta në internet kanë nisur edhe shakatë e ndryshme lidhur me ngjarjen. Një ndër to është se Hashim Thaçi i jep pension invalidorë Noizyt.

Add a Comment

%d bloggers like this: