|E hënë, Korrik 24, 2017

Sherri per pronen, rrezikon jeten nga goditja me thike. 

vdes-nj-euml-17-vje-ccedil-ar-nga-goditja-me-thik-euml_hd    Elbasan – Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një person, i akuzuar për tentativë vrasje.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Belsh të Elbasanit, kur Hekuran Bali goditi disa herë me thikë Shpëtim Shabanin, duke i shkaktuar plagë të rënda për jetën.

48 vjeçari i plagosur u dërgua në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë. Mësohet se konflikti mes tyre ndodhi për motive pronësie.

Lidhur me këtë ngjarje nga ana e policisë u bë arrestimi i Balit në kushtet e flagrancës, ndërsa vijojnë hetimet intensive për zbardhjen e rrethanave të konfliktit.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ditën police dhe natën modele

Idenë për të punuar si modele për veshjet e brendshme të femrave ia ka dhënë 3 vite më parë një...

Close