|E enjte, Gusht 24, 2017

Shfaqen raste të reja të sëmundjes së gjedhit 

Fier – Raste të sëmundjes së  dermatozës janë shfaqur në Lushnje dhe në Fier. 3 raste në fshatin Adriatik në Lushnje . Në Fier s’ka pas raste ngordhje por shenja në 3 ish komuna .

Në Portëz , Kurjan e Libofshe , dyshohen disa raste por janë në verifikim, thot drejtori i  bujqësis Fier Artur Bogdani
Këtë fakt e pohon edhe drejtoresha e e zyrës veterinare në Bashkinë Fier Luiza Strati e cila shton se janë në verifikim dhe janë raste të izoluara

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ernst Reichel:Strukturat kriminale jo në politikë!

Flet ekskluzivisht për Deutsche Welle Dr. Ernst Wolfgang Reichel, i ngarkuar me punë i qeverisë së Gjermanisë për Europën Juglindore,...

Close