|E hënë, Qershor 26, 2017

Shket dheu , bllokohet rruga e fshatit (foto) 

Fier – Shkarje dheu ka pasur gjat nates ne lagjen “muskaj” ne Gjorgoz , ka postuar ne llogarine e tij ne facebook Ilir Muskaj i cili thote se neqoftese bashkia Fier ka nje dhepastrues ta dergoje tu hap rrugen

Shikoni fotot

img_0699img_0698

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestime nga policia Fier https://t.co/rYwTXuYYUs https://t.co/yUT22mXZ0g
11,392 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Operacioni “Koria” arreston 37 vjeçarin, kap arme e drogë

Lushnje - Sekuestrohen: 1.3 Kg lëndë narkotike Cannabis Sattiva, 8550 fara bime Cannabis Sattiva, 1 ndezës unifikues granat dore si dhe...

Close