|E diel, Qershor 25, 2017

Shkojne te grabisin banesen, diktohen nga te zotet e shtepise. 

grabitje1   Mallakaster – Sot më datë 30.05.2014 rreth orës 02.25 është marrë njoftim nga shtetasi N.Ç. banues në fshatin Visokë Mallakaster, se dy persona të maskuar, njeri me armë dhe tjetri me një sopatë, kanë hyrë fshehtas në një nga dhomat e baneses se tij për të vjedhur. Pasi janë diktuar nga I zoti I banesës janë konfliktuar me të dhe janë larguar. Nga ngjarja nuk ka të dëmtuar.Menjëherë në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor, I cili ka nisur hetimet dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Djali telendis patrullën e policisë, erdhët nga dhitë e vendosni gjoba në pedonale (video)

Fier - Një qytetar është revoltuar keq me policët që po vëzhgonin shkeljet në pedonalen e qytetit të Fierit. Qytetari...

Close