|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Shkon të festojë 21 vjetorin, përfundon me këmbët përpjetë (fotot) 

Një vajzë në Amerikë vendos që ditëlindjen e saj të 21 ta festojë së bashku me shoqet një club striptizmi.

Vajzat të kuruara deri në detaj dhe shumë joshëse nuk kanë rezistuar deri në fund, pasi alkooli i coi deri në degradim.

Chloe Ferry bashkë me shoqet e saj kanë bërë shumë bujë, pasi kanë dalë nga ky club i natës. Ato janë fotografuar në mes të rrugës në skena skandaloze dhe të papërgjegjshme për veprimet e tyre, shkruan Jeta osh qef.

Fotot e tyre janë shpërndarë në të gjitha rrjetet sociale dhe të gjithë e gjykojnë “rrëshqitjen” e vajzave në këtë natë ditëlindjeje.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Çipa : Gazetarët punojnë pa kontrata pune.

Tiranë - Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ka denoncuar dje krizën social-ekonomike në të cilën ndodhet tregu mediatik shqiptar. Kreu i Unionit, Aleksandër Çipa ka bërë publike se viti 2014 ka...

Close