|E martë, Korrik 25, 2017

Shkronja e parë e emrit të mashkullit, zbulon se sa i zoti është në seks 

Merreni një letër dhe lapsin dhe filloni të llogarisni: çdo zanoreje të emrit të mashkullit (pra, me shkronja A, E, I, O, U) shtoni numër të caktuar dhe mblidhini dhe lexoni se sa i zoti është ai në poshtë çarfafit.

Nëse fitoni numër dyshifror, mblidhini shifrat e tij, duke fituar njëshifrorët. A-1, E-5, I-4,O-6, U-3.

Rezultatet:

1. Rreth tij vërtet do të duhet të angazhoheni derisa më në fund të pranojë seksin. Dhe kur më në fund ndodh kjo, do të jetë jashtëzakonisht i butë dhe dashnor i zjarrtë.

2. Mashkulli i tillë është i mërzitshëm, ai është vetëm një hije e zbehtë e dashnorit që do të dëshironte ta kishte çdo femër pranë vetes.

3. Mashkulli i tillë e adhuron seksin, madje seksin e ashpër. Mirëpo, pas disa javësh të kaluara së bashku me të, do të kini ndjenjën që të gjitha i ka planifikuar që më parë dhe shumë shpejt do t’ju bëhen të gjitha të mërzitshme.

4. Me mashkullin e tillë mund të përjetoni seks të mrekullueshëm – por vetëm nëse keni interesa të njëjta dhe dëshira si edhe ai.

5. Fjala është për mashkullin jashtëzakonisht të këndshëm. Ai i di të gjitha dëshirat sekrete dhe di t’ju bëjë të “çmendeni” pas tij me vetëm një prekje.

6. Numri gjashtë është numër i djallit. Nëse dëshironi të përjetoni lumturi të paharrueshme, të përjetoni ndjenja intensive dhe afsh, është e sigurt se nga ky tip mashkulli nuk do të ndaheni.

7. Asnjë mashkull nuk do të tregojë më shumë ndjenja se mashkulli i tillë. Ai di të dëgjojë bashkëbiseduesin e vet, është shumë i kujdesshëm dhe dashnor shumë i këndshëm.

8. Numri 8 është numër i pafundësisë, ndërkaq ju keni “kapur” mashkullin, i cili e di kur është mjaft. Ai gjithmonë dëshiron seks, madje seks intensiv.

9. Numri 9 simbolizon mashkullin e shfrenuar dhe “të egër”. Dhe kur mashkulli i tillë demonstron afshin e vet, do të keni ndjenjën sikur keni kaluar në një botë krejtësisht tjetër.

alb365/express

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ambasada italiane në Tiranë: Punë të mbarë President Ilir Meta https://t.co/27y7WmgWjv https://t.co/xN7eeqHf5t
11,309 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Messi publikon foto të muajit të mjaltit

Lionel Messi dhe Antonella Roccuzzo kanë filluar muajin e mjaltit Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka publikuar një foto në...

Close