|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Shkupi tundet nga tërmet i fuqishëm 

Mëngjesin e sotëm, në ora 6.57, qytetarët e Shkupit u shqetësuan nga një tërmet i cili u ndje fuqishëm në qytet

Sipas Qendrës Seizmike Evropiane, tërmeti ka qenë 4.4 shkallë, në thellësi prej 5 kilometra dhe ka ndodhur rreth 7 kilometra në verilindje të Shkupit.

Tërmetin e kanë ndjerë fuqishëm edhe banorët e Tetovës si dhe fshatrat e Kosovës. Nuk ka të dhëna për dëme eventuale.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Portugali – Francë , edhe 30 minuta shtesë

Edhe 30 minuta shtesë për takimin final Portugali - Francë. takimi 90 minuta përfundoi me barazim 0-0 alb365

Close