|E martë, Janar 24, 2017

Shpallet në kërkim babai 45 vjeçar, gacmonte sexualishtë vajzën 14 vjeçe 

Fier – Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Fier kanë shpallur në kërkim dhe po punojnë për kapjen e shtetasit A. Xh, 45 vjeç, banues në Fier.

Ky shtetas u shpall në kërkim pasi vajza e tij 14 vjeçe, kallëzon se babai i saj e ka ngacmuar seksualisht dhe në mënyre të vazhdueshme ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Vepra të turpshme”, parashikuar nga Nenet 130/a dhe 108 të Kodit Penal.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Tirana Bank pranon zhdukjen 150 mln lekëve nga llogaria e emigrantit https://t.co/3Hyxc4OdFd https://t.co/ZdCjyRMsZw
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mark Zuckerberg – Facebook shpalosë 360 gradë fotografi në mbarë botën (fotot)

Sot kemi filluar të shpalosim 360 gradë fotografi në mbarë botën përtej facebook. Këto janë të ngjashme me 360 video -- Ju mund të filloni me telefonin dhe ndiheni sikur...

Close