|E hënë, Janar 23, 2017

Shpërthen makina e parkuar para komisariatit 

Vlorë – Një automjet i parkuar përballë komisariatit të policisë në Vlorë ka shpërthyer mesditën e sotme.

Dyshimet e para flasin për një sasi lënde të vogël eksplozivi që ka shpërthyer ndërsa nuk janë shkaktuar dëme të mëdha materiale

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ditën police dhe natën modele https://t.co/mIChDx8fzR via @wwwalb365com
503 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vendimi i qeverise, zgjerohen varrezat e Fierit.

   Fier -  Kryebashkiaku Baftjar Zeqaj ka udhetuar paraditen e sotme drejt Tiranes per te dorezuar disa projekte  per zhvillimin e Fierit. Nje nder projektet ka mqene edhe zgjerimi i...

Close